O mnie
O mnieOfertaObowiązki inwestoraTermografiaZabytkiGaleriaKontakt

[Home][O mnie]

Firmę „Biuro iKa” założyłem w 2009r. , zajmuję się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych, współpracuję z projektantami oraz kierownikami robót wszystkich branż.   Ukończyłem Politechnikę Koszalińską na kierunku Budownictwo o specjalności konstrukcje inynierskie, uzyskując tytuł inżyniera budownictwa w 2003r. Po latach praktyki na budowach w 2008r. zdałem egzamin, uzyskując uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej ( nr WKP/0022/OWOK/08).

Dlaczego budownictwo?

Odpowiedz jest prosta - praktycznie wychowałem się na budowie. to „moje życie”, dzięki czemu wchodząc na teren budowy wiem czego mogę się spodziewać. Śledzę się na bieżąco nowe technologie wprowadzane na polski rynek budowlany oraz uczestniczę w szkoleniach organizowanych przez Wielkopolską Okręgową Izbę Inżynierów, aby doradzać inwestorom najkorzystniejsze rozwiązania.   

Prywatnie:

Jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki dzieci i wiem jak ważne dla mężczyzny jest zapewnienie ciepłego i bezpiecznego domu dla swoich najbliższych. Dlatego rozumiem inwestorów zwracających uwagę na każdy szczegół  swojego wymarzonego domu.  Współpracuję z firmami i instytucjami. Jako przedsiębiorca wiem, że inwestycje muszą zarabiać na siebie, dlatego terminowa realizacja przedsięwzięć ma kluczowe znaczenie dla firm, dla których niezakończona w terminie inwestycja to często bardzo duże straty finansowe.

Decydując się na skorzystanie z moich usług:

macie pewność, że oprócz standardowych wizyt(określonych w umowie) gwarantuję kontrole budowy na każdą prośbę inwestora w celu rozwiania najmniejszych wątpliwości dotyczących jakości robót.

            Jako inżynier budownictwa  jestem członkiem Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa oraz  posiadam  wymagane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, dodatkowo posiadam ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej dla osób sporządzających świadectwa charakterystyki energetycznej.


[O mnie][Oferta][Obowiązki inwestora][Termografia][Zabytki][Galeria][Kontakt]

copyright mika 2015